O nas

Czarne Logo B-Group Be More Dwa półkola w szarościach nachodzące na siebie

Od 1994 r. B group z powodzeniem dostarcza swoje produkty do klientów w całej Europie. Nieustanna analiza potrzeb naszych klientów pozwala na ciągły rozwój naszej oferty nie tylko pod kątem nowych wzorów, ale także jakości naszych wyrobów. Ponad 20 letnie doświadczenie pozwala na dostarczanie swoim klientom naszych produktów i usług na najwyższym poziomie, gwarantując tym samym ich satysfakcje ze współpracy z nami oraz spełnienie pokładanych w nas oczekiwań. Firma Bgroup to nowy sposób współpracy. Całe nasze doświadczenie i uwagę poświęcamy na indywidualnym podejściu do klienta i jego potrzeb a nietypowe nowe pomysły pozwalają nam uczyć się by jeszcze bardziej spełniać Państwa oczekiwania.

Produkcja

Stałe inwestycje w park maszynowy oraz powierzchnie produkcyjne pozwalają na uzyskanie jeszcze większych możliwości produkcyjnych, poprawę jakości wyrobów, jak i zmniejszenie kosztów produkcyjnych. Jednak nawet najlepsze i najnowocześniejsze maszyny nie zastąpią doświadczonego i skrupulatnego podejścia człowieka z pasją. To tacy ludzie, niczym ekipa z drugiej strony kamery dobrego filmu odpowiadają za finalny wizerunek produktu w naszej firmie.

Niebieski znacznik w kole na tle drzew z chmurami

Ekologia

Ograniczenie poboru energi

Nowoczesne maszyny jak i alternatywne źródła energii elektrycznej pozwalają mimo ciągłego wzrostu produkcji na ograniczenie poboru energii elektrycznej. Nasza firma posiada własną turbinę wiatrową o mocy 20Kw oraz ogniwa fotowoltaiczne pozwalające na zdecydowane zmniejszenie poboru energii. Dodatkowo stosujemy najnowocześniejsze metody doświetlania stanowisk pracy, oraz wysoce sprawne systemy grzewcze.

Wydłużony cykl życia produktu

Nasze wyroby są wysokiej jakości przez co nasz produkt pozwala na dłuższy czas użytkowania. Zmniejszając tym samym ogromne obciążenie dla środowiska zgodnie z zasadą zrównoważonego rozwoju.

Znikomy ślad ekologiczny

Jako producent zdajemy sobie sprawę z naszego wpływu na środowisko naturalne. Ciągłe analizy na zasoby naturalne biosfery oraz oceny naszych surowców i komponentów do produkcji pozwalają na nieustanne zmniejszanie naszego negatywnego odziaływania na środowisko naturalne.

Świadomość ekologiczna pracowników

Audyty środowiskowe naszej firmy oraz bezustanne rozwijanie świadomości ekologicznej naszych pracowników pozwala na rzeczywiste polepszenie wpływu FIRMY BAKUN na środowisko naturalne

Gospodarka odpadami

Segregujemy i przeznaczamy do recyklingu 100% odpadów powstających przy produkcji naszych wyrobów.

Cele firmy

Wysoka jakość wyrobów

Naszym celem jest dostarczanie wyrobów o najwyższej jakości i funkcjonalności.

Nastawienie na klienta

Naszym celem jest produkowanie wyrobów w pełni zaspokających potrzeby naszych klientów.

Silna pozycja na rynku

Naszym celem jest zapewnienie dobrej kondycji firmy warunkującej jej ciągły harmonijny i dynamiczny rozwój.

Odpowiedzialność społeczna

Naszym celem jest firma etyczna, wrażliwa na potrzeby i problemy człowieka, jego środowiska, w odniesieniu do społeczności regionalnych i globalnych.

Dobry pracodawca

Naszym celem jest zapewnienie najlepszych warunków zatrudniania i rozwoju osobistego pracowników.

Baner Fundusze Europejskie, Rzeczpospolita Polska, Portal Promocji Eksportu Polska. Unia Europejska
Baner 25 Lat na rynku 1995-2020, Orły E-Handlu, Dobra Marka Jakość Zaufanie Renoma